O Nuzest

Historia Nuzest i ludzi, którzy ją tworzą

Nasza historia

Nasza historia zaczyna się w 2005 roku, gdy u mojej córki zdiagnozowano stwardnienie rozsiane. Jest to przewlekła choroba autoimmunologiczna ośrodkowego układu nerwowego, na którą nie ma jeszcze leku.

Rokowania, które nie napawały optymizmem, sprawiły, że konsultowałyśmy się ze specjalistami z całego świata - od neurologów i naukowców, po naturopatów i całą resztę innych ekspertów.

Przez wszystkie te lata zdobyłyśmy wiedzę i znajomość tematu, które zmieniły nasze życie. Sprawiło to, że obie pracujemy w branży zdrowotnej i pozwoliło na stworzenie tego, czym dzisiaj jest Nuzest.

Nasza podróż

Podczas naszych podróży miałyśmy przyjemność poznać doktora Roberta Verkerka, założyciela i dyrektora The Alliance for Natural Health (organizacja, która propaguje zdrowy i naturalny tryb życia oraz wspiera medycynę alternatywną), oraz jego partnera biznesowego, psychoneuroimmunologa i lekarza medycyny czynnościowej, Meleni Aldridge.

Skontaktowaliśmy ich z najlepszymi naturopatami - Cliffem Harvey (lekarz, autor wielu publikacji i wykładowca z Nowej Zelandii) oraz Kirą Sutherland (dyrektor Wydziału Medycyny Ortamolekularnej w Nature Care College w Australii).

Wraz z najlepszymi specjalistami w branży stworzyliśmy Nuzest - portal poświęcony odżywianiu, oparty na efektywności bez kompromisów. Łączymy ze sobą to co najistotniejsze w nauce o żywieniu i medycynie naturalnej.

Nasze produkty

Produkty Nuzest są stworzone tak, aby uzupełniać niedobory w diecie spowodowane spożywaniem produktów pozbawionych składników odżywczych, złymi nawykami żywieniowymi i stresującym trybem życia.

Nasze wyjątkowe formuły są jednymi z najbardziej zaawansowanych jeśli chodzi o suplementy diety dostępne na rynku - działanie każdego składnika użytego w naszych produktach jest poparte badaniami naukowymi. Nasze formuły są regularnie badane i ulepszane, tak, aby produkty Nuzest zawsze były zgodne z najnowszymi badaniami i odkryciami.

Witaj w Nuzest - nowym podejściu do świetnego samopoczucia.

Nasza filozofia

W Nuzest staramy się sprawić, aby zdrowe odżywianie się było łatwe dla każdego. Używamy wyłącznie składników najwyższej jakości o znanym pochodzeniu. Tak naprawdę, uważamy, że dokonujemy takich wyborów, jakich Ty byś dokonał sam dla siebie.

Wiedza o odżywianiu ludzkiego organizmu ulega ciągłym przemianom i dochodzi do nowych odkryć, więc stworzenie skutecznej formuły i wprowadzenie jej nie jest wystarczające. Nieustannie ulepszamy nasze produkty, tak aby tworzyć niepowtarzalne suplementy diety.

Lubimy naturalność, więc tworzymy suplementy oparte na naturalnych produktach, które są bogate w substancje odżywcze i niezbędne witaminy i minerały. Z naszymi składnikami obchodzimy się niezwykle ostrożnie, tak, aby nie straciły swoich najcenniejszych wartości. Możesz być pewien, że każda partia Good Green Stuff i Clean Lean Protein jest poddawana niezależnym testom zanim trafi w Twoje ręce.

Nasz zespół

Founders

Formulators

Local Team

Piszą o nas

Zobacz Wszystko

Nuzest in

20160831

Men's Fitness Magazine

Nuzest's Good Green Stuff and Clean Lean Protein flagged as essential products in the 'Strong & Lean' focused issue by Men's Fitness magazine

View
Nuzest in

20150601

Health 2000 Magazine

Ever wondered what New Zealand All Black Ma'a Nonu's secret to health is?

View
Nuzest in

20141201

Women's Health Hot Shots

Women's Health features the best superfood powder drinks on the market

View
Nuzest in

20140131

Women's Health

Channel 7's Sunrise presenter Edwina Bartholomew lists the 8 things she misses when she's on the road and what she does to fill the gap (spoiler alert - Good Green Stuff is the perfect way to fill any gaps in your nutrition!).

View

Ambasadorzy Nuzest

ZOBACZ WSZYSTKO